Verhaal van Gaëlle, animatrice bij Orelia Dilhome

woonzorgcentrum orelia dilhome dilbeek sfeerbeeld
Iets betekenen voor anderen

Vroeger was ik actief in de horeca, maar ik voelde dat ik iets meer wilde betekenen voor mensen. Iets creatiefs doen, mensen verzorgen, hen een fijne tijd bezorgen – dat is waar ik echt gelukkig van word.

Ik werk ontzettend graag met senioren. Die wereld was me niet onbekend, want ik bracht vroeger veel tijd door met mijn grootouders. Hier probeer ik voor iedereen iets te betekenen: spelletjes en activiteiten op maat, oplossingen zoeken voor wie bijvoorbeeld slechtziend of slechthorend is, bewoners motiveren om uit hun kamer te komen. Ons aanbod is heel gevarieerd. Kleine gelukjes die een groot verschil maken.

woonzorgcentrum orelia dilhome dilbeek sfeerbeeld
Gaëlle, animatrice bij Orelia Dilhome
Verbinding en oprechte aandacht

Samenwerken zit hier echt in de cultuur. Met de ergotherapeuten, kinesisten, de logopediste… we trekken allemaal samen aan hetzelfde zeel. Via de activiteiten leren bewoners nieuwe mensen kennen en dat zorgt voor verbinding.

Families zijn gerust als ze zien dat hun naaste hier niet zomaar een nummer is. We kennen de mensen echt: we weten wie wat graag doet en waar iemand blij van wordt. Soms is een beetje aandacht al genoeg. Attent zijn kost niks, maar het betekent alles. Daarom doe ik dit werk elke dag met veel plezier.

“Attent zijn kost niks, maar het betekent alles.”

Meer verhalen

woonzorgcentrum orelia dilhome dilbeek zorgkundige

— Nisrin, zorgkundige bij Orelia Dilhome

Verhaal van Nisrin, zorgkundige bij Orelia Dilhome

Ook voor ons wordt goed gezorgd. Heb ik thuis een probleem, dan is daar ook aandacht en begrip voor.

Lees het verhaal
woonzorgcentrum orelia dilhome dilbeek ergotherapeut

— Dorien, ergotherapeut bij Orelia Dilhome

Verhaal van Dorien, ergotherapeut bij Orelia Dilhome

Vaak zijn het kleine dingen die het grootste verschil maken.

Lees het verhaal
woonzorgcentrum orelia dilhome dilbeek verantwoordelijke ondersteunende diensten

— Suad, verantwoordelijke ondersteunende diensten bij Orelia Dilhome

Verhaal van Suad, verantwoordelijke ondersteunende diensten bij Orelia Dilhome

Ik werk sinds oktober 2023 bij woonzorgcentrum Dilhome als verantwoordelijke voor de ondersteunende diensten.

Lees het verhaal
woonzorgcentrum orelia villa batavia strombeek-bever bewoner medewerker kinesist

Werken bij Orelia

Orelia verwelkomt gedreven verpleegkundigen, zorgkundigen en andere professionals. Ook stagiairs, jobstudenten en vrijwilligers zijn welkom. Bij Orelia geldt: elke dag verdient een gouden randje – voor onze bewoners, maar ook voor jou!