Atouts
Un endroit chaleureux près de Saint-Nicolas
À la maison de repos Orelia Ten Berge (Belsele), nous vous accueillons dans un endroit chaleureux avec une ambiance familiale. Nous offrons d’excellents soins aux seniors (dépendants) et aux personnes atteintes de démence. Une équipe bienveillante d’aides-soignants et d’infirmiers expérimentés est à votre disposition jour et nuit pour des soins personnalisés.
- Vous vous sentez immédiatement bienvenu
- Une ambiance familiale
- Hébergement à petite échelle
- Dans un bâtiment flambant neuf
Een gezellige dag om de week af te sluiten!
De heren werden vandaag extra in de watten gelegd tijdens onze mannennamiddag! 😄 Ze genoten van een lekker drankje en een smakelijk hapje, terwijl er gezellig werd bijgepraat. 🍻
Maar ook de dames wisten wat te doen! Zij konden hun kennis testen tijdens een leuke iconenquiz. 🧠
En om de hersenen actief te houden, werden er bovendien breinbrekers verdeeld onder onze bewoners. Zo blijven ze samen nadenken! 💡
Een fijne namiddag vol gezelligheid, uitdaging en leuke momenten! ❤️
#orelia #wzc #woonzorgcentrum #eenwarmethuis #belsele …
1 CommentsComment on Facebook
🇬🇧 Een gezellige dag vol lekkers en plezier! 🇬🇧
Deze voormiddag gingen we samen aan de slag en bakten we heerlijke snickerdoodles! Deze lekkere kaneelkoekjes brachten een vleugje Britse gezelligheid met zich mee.
In de namiddag was het tijd om samen te genieten van al dat lekkers. 🍪 Met een koekje erbij en een gezellige quiz zorgden we voor heel wat plezier, leuke vragen en mooie momenten samen. 😁
Een dag vol lekkernijen, fijne babbels en gezellig samenzijn! ❤️
#orelia #wzc #eenwarmethuis #belsele #woonzorgcentrum …
0 CommentsComment on Facebook
Een maand in het teken van het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Deze maand nemen we onze residenten mee op een bijzondere reis door het Verenigd Koninkrijk! Al onze activiteiten staan in het teken van Engeland, Schotland, Wales en Noord-Ierland. Met muziek, beleving en gezellige momenten ontdekken we samen de tradities en cultuur van deze bijzondere streek.
We begonnen de maand met een mooie misviering, waarbij de mogelijkheid tot ziekenzalving werd aangeboden aan de residenten die dit wensten. Een waardevol moment van bezinning, verbondenheid en rust.
Vandaag stond er dan weer heel wat muzikale gezelligheid op het programma! Tijdens onze muziekbingо werden de residenten uitgedaagd om bekende melodieën te herkennen en hun bingokaart aan te vullen. Het grote thema? Doedelzakmuziek en bekende liedjes uit Engeland en Schotland! Van typische Schotse klanken tot herkenbare Engelse klassiekers: de muziek zorgde voor heel wat sfeer, herinneringen en plezier.
#orelia #wzc #woonzorgcentrum #eenwarmethuis #belsele …
1 CommentsComment on Facebook